Opieka dzienna to nasza podstawowa działalność.

Ponieważ nasz dom jest na drodze wlotowej do Warszawy ze strony południowej, w łatwy sposób można do nas podjechać i zostawić psiaka w drodze do pracy i w równie łatwy można go odebrać wracając z pracy.

W naszym domu psy mogą poruszać się po całym domu. Mają do dyspozycji ogródek oraz duży teren spacerowy gdzie mogą spotkać inne psy. Za psie towarzystwo mają nasze psy, które mieszkają z nami na co dzień i ewentualnie drugiego psiaka, którym się również opiekujemy w ciągu dnia. Nasze psy są przyjazne, aktywne i pozbawione agresji.

Jeśli psiak będzie chciał unikać kontaktu, możemy zapewnić mu strefę bez kontaktu z innymi psami.

Dodatkowo możemy zająć się wychowaniem psiaka, nauką komend (szkoleniem) lub poprawą zachowania.

Waszym psiakiem opiekować się będzie dyplomowany zoopsycholog, który będzie dbał o komfortowy pobyt Waszego psa w naszym domu.

Oczywiście, zanim przekażecie Państwo nam swojego psa możecie zobaczyć w jakich warunkach będzie przebywać.

Na życzenie możemy zaopiekować się psem w jego domu.

W zakres usługi wchodzi wtedy dojazd do domu psa, karmienie, spacer z psem, a także inne ustalone aktywności.

Usługa jest realizowana przez dyplomowanego zoopsychologa, który zadba o komfort Państwa psa.

W zakres tej usługi wchodzi dojazd do mu psa, transport do wskazanej lecznicy, obecność w trakcie badania/zabiegu i odwiezienie psa do jego domu.

W tym przypadku lepiej jest, aby pies znał już naszego opiekuna i miał okazję nabrać do niego zaufania ponieważ wizyta u weterynarza i tak jest wystarczającym stresem dla psa i narażanie go na kolejny w postaci obcej osoby, która zawozi go do stresującego otoczenia jest niepotrzebnym narażaniem go na dodatkowy dyskomfort.

Możemy przewieźć Państwa psa w dowolne miejsce w Unii Europejskiej. Posiadamy licencję na przewóz zwierząt domowych oraz zezwolenie na transport zwierząt, a nasz samochód został dopuszczony do przewozu zwierząt i po każdym transporcie jest dezynfekowany.

Z psiakiem zawsze jedzie dyplomowany zoopsycholog, który dba o dobre samopoczucie Państwa psa w czasie podrózy.

Pies podróżuje w komfortowych warunkach, jest sam w samochodzie osobowym w jednej przestrzeni z opiekunem.

Samochody osobowe są lepiej wyciszone niż dostawcze i w związku z tym długotrwała podróż jest mniej uciążliwa dla psiaka.

Dla osób, które chcą, aby pies zdobywał tytuły Championów Piękności możemy zaproponować wystawienie psa na wystawie psów rasowych.

W ramach tej usługi zapewniamy prawidłowe zgłoszenie psa na wystawę, transport, nocleg w hotelu w jednym pokoju z opiekunem, przygotowanie do wystawy i zaprezentowanie psa na ringu wystawowym.

Jeśli pies do tej pory nie był wystawiany konieczne będzie przeprowadzenie szkolenia z poruszania się po ringu oraz z prezentowania psa w pozycji wystawowej.

Jeśli dopiero zaczynacie Państwo przygody z wystawami możecie zlecić nam załatwienie wszelkich formalności związanym z dopuszczeniem psa do udziału w wystawach.

Polub nas:

Odezwij się:

Opinie o nas

ludzi, którzy po konsultacjach z nami zauważyli znaczącą poprawę zachowania swojego Psa.​

Zdziałałeś cuda (wraz z asystentem). Pies się jakoś odblokował po całej linii. Jak chce to sobie wychodzi do ogródka na spacer. Dzisiaj na spacerze prawie się nie ociągał No po prostu jest dobrze. Sika itd. w ogródku. Tak że tak.
pies po adopcji​
agresja smyczowa i niechęć do spacerów
back to top button