B

ezpieczeństwo Państwa i naszych psów jest dla nas najwazniejsze. Dlatego przed pozostawieniem psiaka w naszym domu prosimy upewnić się, że są spełnione poniższe wymagania dotyczące pobytu u nas psa w ciągu dnia:

Szczepienia​

Psy przebywające w naszym domu muszą mieć aktualne szczepienia:
Nosówka w ciągu ostatnich trzech lat.
Wścieklizna w ciągu ostatniego roku.
Wpisane do książeczki zdrowia.

Odrobaczanie

W ciągu ostatniego pół roku.
Wpisane do książeczki zdrowia.

Zabezpieczenie przeciwko pchłom i kleszczom

Zgodnie z zaleceniami producenta preparatu.
Wpisane do książeczki zdrowia.

Oświadczenie o braku agresji

Agresja występuje wtedy jeśli pies ma za sobą epizody pogryzienia innego psa albo człowieka, przy czym nie musi wiązać się to z przerwaniem powłok skórnych - wystarczy, że pies złapał zębami ciało człowieka lub innego psa. Nie jest agresją zachowanie agresywne mające na celu zachowanie dystansu od drugiego psa lub człowieka. Jest to normalne zachowanie komunikujące potrzebę zachowania dystansu.

Oświadczenie o niepożądanych zachowaniach

Chcemy wiedzieć na co zwracać uwagę w trakcie pobytu psiaka w naszym domu. Może to być załatwianie się w domu, ogryzanie mebli lub przewodów, ciągnięcie na smyczy, oszczekiwanie innych psów lub ludzi oraz inne zachowania, których prezentowanie przeszkadza opiekunom, i które chcieliby wyeliminować. Możemy też pomóc w wyeliminowaniu tych zachowań. Tutaj możecie dowiedzieć się Państwo o naszej pomocy w wychowaniu psa.

Polub nas:

Odezwij się:

Opinie o nas

ludzi, którzy po konsultacjach z nami zauważyli znaczącą poprawę zachowania swojego Psa.​

Zdziałałeś cuda (wraz z asystentem). Pies się jakoś odblokował po całej linii. Jak chce to sobie wychodzi do ogródka na spacer. Dzisiaj na spacerze prawie się nie ociągał No po prostu jest dobrze. Sika itd. w ogródku. Tak że tak.
pies po adopcji​
agresja smyczowa i niechęć do spacerów
back to top button